ЦВК дозволила голосувати на виборах без "прописки"

Дата: 11.08.2020 16:08

Фото без описуЦентральною виборчою комісією розроблено Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 18 травня 2020 року № 88, та Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 11 червня 2020 року № 103.

Вказані постанови забезпечують громадянам, у тому числі - внутрішньо переміщеним особам, внутрішнім трудовим мігрантам, виборцям, які не мають зареєстрованого місця проживання, брати участь у голосуванні за місце фактичного проживання.

Інформація надана Відділом ведення Державного реєстру апарату Черняхівської РДА. Аналогічно мають діяти жителі Житомирського району.