Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про бюджет Оліївської сільської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 05.01.2021 17:18
Кількість переглядів: 170

Фото без опису

Фото без опису

3) Профіцит за загальним фондом бюджету сільської територіальної громади в  сумі 25 584 089 гривень., напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком №2.

4) Дефіцит за спеціальним фондом бюджету сільської територіальної громади в сумі 25 584 089 гривень джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком № 2.

5)Оборотний залишок бюджетних коштів  бюджету сільської територіальної громади у розмірі 80 000 гривень, що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

6)Резервний фонд бюджету сільської територіальної громади у розмірі      200 000 гривень, що становить 0,2 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади територіальної громади на 2021 рік в розрізі відповідальних   виконавців  за бюджетними програмами згідно з додатком №3.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти  та інші субвенції  з бюджету сільської територіальної громади місцевим бюджетам у розрізі  призначень, згідно з додатком №4 та № 4.1 відповідно.

4. Надати право виконавчому комітету Оліївської сільської ради, у разі надходження  міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах бюджету сільської територіальної громади, вносити зміни до доходів/видатків та фінансування  бюджету сільської територіальної громади, з наступним затвердженням сільською радою.

5. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації, капітального ремонту об’єктів виробничої комунікаційної  та соціальної інфраструктури за об’єктами , згідно з додатком № 5.

6. Затвердити  розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 10 936 878   гривень згідно з  додатком №6.

7. Установити, що до джерел  формування загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік належать доходи ,визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 ,101  Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади  на 2021рік є:

- у частині доходів надходження, визначені пунктами 1, 2, 4, 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України :

- у частині  фінансування надходження визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

9. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду  бюджету сільської територіальної громади згідно з відповідними пунктами статті  69¹,Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду  згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

10. Визначити на 2021рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України ,захищеними   видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

11.Надати право керівнику  Фінансового управління  Оліївської  сільської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету сільської територіальної громади  на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

12. Відповідно  до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому управлінню Оліївської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом  Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов‘язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку  на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

13. Головним  розпорядникам бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3)здійснювати контроль за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів ,наданих за операціями з кредитування бюджету;

4) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

   публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

   оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

6) затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

7) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

8) на підставі проведеного аналізу надати пропозиції сільській раді щодо внесення змін до регіональних (комплексних) програм, а також припинення їх дії.

 14. Установити, що використання бюджетних коштів на реалізацію регіональних програм здійснюється за порядками, що затверджуються сільською  радою.

   15. Надати право виконавчому комітету Оліївської  сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

   16.  Рішення набирає чинності з 1 січня 2021року.

   17. Додатки 1,2,3,4,4.1,5,6  рішення є його невід'ємною частиною.

  18. Забезпечити публікацію цього рішення не  пізніше,ніж через 10 днів з дня його прийняття в газеті «Сільське життя» та  на офіційному сайті  сільської ради oliivskagromada_68@meta.ua.

   19.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Додатки до рішення:

http://oliivska.gromada.org.ua/docs/598858/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Звідки Ви отримуєте інформацію про події в громаді?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь