До уваги жителів Оліївської громади!

Дата: 20.05.2021 18:55

Керівництво Оліївської сільської ради  звертає увагу, що останнім часом почастішали випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які обманним шляхом виманюють кошти під різними приводами: «придбання швидкодіючих ліків», «надання допомоги дитячому будинку», «придбання товарів, які нібито замовляли рідні». Окрім того почастішали випадки телефонного шахрайства. Банківські реквізити шахраї вимагають під час дзвінка або через sms-повідомлення.

Зазвичай, це дзвінок або повідомлення від нібито працівника банку. Мовляв, стався технічний збій, в результаті чого ви можете втратити свої кошти (одна із вигадок шахраїв).

Телефонний співрозмовник запевняє вас, що проблему краще вирішити прямо зараз, але для цього від вас вимагається повідомити додаткову інформацію у вигляді ПІН-коду банківської карти, терміну дії, номеру банківської карти, а також коду безпеки CVC (три цифри на звороті картки).

Увага! Просимо перевіряти, уточнювати  всю інформацію, яку вам озвучують посторонні люди! Не поспішайте виконувати вказівки незнайомих Вам людей. У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані ними рахунки, не надавайте конфіденційної інформації банківських карток.

Повідомляйте поліцію про усі випадки шахрайства. Пам'ятайте, що дармовий сир тільки у мишоловці!

Наголошуємо, що такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство.

При наявності таких фактів, просимо звертатись до правоохоронних органів за номером телефону «102» або вирушайте до найближчого відділення, зібравши всі докази факту шахрайства.

Також правоохоронці наголошують - якщо у вас залишились питання з даного приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій Україні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.