Відбулося засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції (ФОТО)

Дата: 14.07.2021 17:13

14 липня відбулося засідання місцевої комісії для формування у 2021 році пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час засідання було розглянуто питання щодо формування та затвердження загального списку дітей, які перебувають на квартирному обліку, про затвердження списку дітей для виплати грошової компенсації з метою придбання житла та про формування пропозицій щодо обсягу потреби в субвенції на виплату грошової компенсації з метою придбання житла.

Нагадаємо, що під час одного з засідань комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті  Оліївської сільської ради були розглянуті питання про стан утримання та виховання 7 дітей із 3 сімей, які взяті на облік у службі у справах дітей Оліївської сільської ради, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з невиконанням батьками своїх обов’язків.

Фото без описуФото без опису