Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) відтепер можна отримати у ЦНАПі Оліївської сільської ради

Дата: 05.10.2021 11:10
Кількість переглядів: 522

Значну кількість правочинів громадяни можуть здійснити, посилаючись виключно на відомості, які надаються у Держгеокадастрі. Отримання витягу про земельну ділянку – найпопулярніша послуга у сфері земельних відносин. Нещодавно адміністратори Центру надання адміністративних послуг отримали доступи до відомчої системи Держгеокадастру, тож витяг з Державного земельного кадастру заявник може отримати у день звернення.

Вартість витягу з Державного земельного кадастру становить 113,50 грн, та його видача займає близько 15- 20 хвилин.

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, міни та ін. щодо земельної ділянки.

Витяг з Державного земельного кадастру підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номера, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

Як і де замовити витяг з ДЗК? Замовити та отримати витяг з ДЗК ви можете у Центрі надання адміністративних послуг (с. Оліївка, вул. Л.Ступницького, 68), за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника/власників у реєстрі, або онлайн, через електронні сервіси ДЗК «Публічна кадастрова карта». Процедура видачі регулюється Законом України «Про Державний земельний кадастр», який передбачає надання Витягу з кадастру за умови оплати адміністративного збору та відповідно до поданої заяви встановленого зразка.

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру Вам необхідно надати:

- Державний акт на земельну ділянку, свідоцтво про право власності на земельну ділянку чи договір оренди земельної ділянки,

 - Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;

 - Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертається не власник).

Відповідно до п. 17 Постанови КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051, Витяг з Державного земельного кадастру для оформлення права на спадщину є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі, крім витягу з Державного земельного кадастру, що видається для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру, які є безстроковими.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Звідки Ви отримуєте інформацію про події в громаді?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь