Повідомлення про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади»

Дата: 05.05.2018 13:43

ВідповідФото без описуно до Закону України «Про очищення влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» 03 березня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади»:

- Дейнеки Сергія Васильовича, начальника відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища сільської ради;

- Городнюка Василя Борисовича, начальника відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури сільської ради;

- Колокольцевої Валентини Пилипівни, головного спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради;

- Рогова Олега Володимировича, головного спеціаліста гуманітарного відділу сільської ради;

- Примачук Лариси Віталіївни, начальника загального відділу сільської ради;

- Заворотнюк Лесі Миколаївни, головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення сільської ради.

14 березня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Дякевич Лілії Петрівни, начальника фінансового відділу сільської ради.

04 травня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади», Сидорчука Володимира Борисовича, провідного спеціаліста відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.