Відбулося чергове засідання виконкому Оліївської сільської ради

Дата: 31.05.2018 20:57

Фото без опису30 травня 2018 року під головуванням Михайла Скока пройшло чергове планове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто низку поточних питань життя громади.

Зокрема, присутні обговорили стан роботи дошкільних закладів освіти (доповідала начальник організаційного відділу Т.К. Мусевич, співдоповідачами з цього важливого питання були керівники та вихователька ДНЗ). Під час виступів представників дитсадків голова виконкому М.І. Скок скрупульозно з’ясовував найважливіші подробиці організації виховання дітей, санітарно-гігієнічні умови перебування в ДНЗ та перспективи забезпечення закладів паливом на період майбутнього опалювального сезону. Після тривалого обговорення рішенням виконавчого комітету завідуючих  дошкільними  навчальними  закладами (Ямкова Т.С., Химач  К.І., Котвіцька  В.М., Колесник  О.М.) зобов’язано  забезпечувати  дітей,  які  відвідують  заклади, повноцінним  харчуванням  згідно  норм  чинного  законодавства, організувати  навчально-виховний  процес в ДНЗ відповідно до  санітарних норм та правил, забезпечити підготовку закладів до роботи в осінньо-зимовий період, організувати проведення профілактичних  медичних  оглядів  педагогічних працівників і молодшого обслуговуючого персоналу до  початку  нового навчального року та продовжити  роботу  щодо придбання елементів  для ігрових зон в  групах  та  поновлення  матеріально-технічного, інформаційно-методичного забезпечення закладів  за  рахунок  бюджетних та  спонсорських коштів.

Головний спеціаліст з питань захисту дітей В.П. Колокольцева доповіла про необхідність створення опікунської ради та затвердження Положення  про  опікунську  раду, і члени виконкому підтримали ці пропозиції.

Про заходи щодо виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених на загальних зборах громадян за місцем проживання у селі Світин розповіла керуюча справами апарату ради А.Б. Ковальчук.

В.Б. Городнюк, начальник  відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури ради, запропонував членам виконкому затвердити акти на видалення (порізку) дерев на вулицях окремих сіл громади та підтримати проект рішення щодо вжиття конкретних заходів для забезпечення безпечного руху на сільських вулицях. Після обговорення ці документи членами виконкому були затверджені.

Валерій Терновий.