На під’їзді до с. Сонячне розпочали укладати асфальт вперше за 15 років. Відео

Дата: 03.08.2018 08:55

Фото без описуНа території Оліївської сільської ради продовжується ремонт місцевих доріг. На сьогодні виготовлено та затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт 19 доріг на суму понад 18,5 млн. грн.

Станом на 01. 08.2018 року  ремонтні роботи завершені на вулицях Зелена, Соснова с. Довжик, Ігоря Сікорського с. Сонячне. Розпочато капітальний ремонт доріг по вулицях Соснова с. Кам'янка та вул. Лісова с. Довжик.

Також, як повідомила облдержадміністрація, у цьому році в області розпочали ремонтували дороги місцевого значення загального користування - вони перейшли до сфери управління Житомирської ОДА. Тож на під’їзді до села Сонячне підрядники, у рамках поточного середнього ремонту розпочали укладати асфальт.

Дорога останній раз ремонтувалася років 15 тому. Про це розповідають місцеві жителі.

«Наче непогано роблять. До цього по цій дорозі хіба що на танку можна було їхати, яма на ямі. Як давно зробили дорогу, то була хороша, а потім машини порозбивали і років 15 її ніхто не ремонтував. Зараз вже асфальт новий, головне, щоб гарно служив», – поділився враженнями про ремонт Володимир.

Під’їзд до с. Сонячне протяжністю 1,8 км ремонтують за рахунок коштів від перевиконання збору митних платежів.

«Це добре, що робляться дороги. На моїй пам’яті, тут дорога завжди була із ямами і вибоїнами», – сказав водій Олександр
На ремонт дороги передбачені кошти у сумі 4 млн 450 тис. грн.

«До цього дорога була жахлива. Різницю одразу видно. Раніше неможливо було проїхати – яма на ямі», – розповідає місцева жителька Поліна.

Повний текст матеріалу облдержадміністрації – за цим посиланням