У селі Сонячне незабаром розпочнеться будівництво амбулаторії нового типу

Дата: 06.09.2018 09:33

Фото без описуЖитомирщина готова до будівництва нових сільських амбулаторій – вже відведені земельні ділянки, є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація.

Так згідно наказу Мінрегіону за рахунок субвенції з державного бюджету у 2018 році фінансуватимуться заходи, спрямовані  на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості. Наразі Житомирській області Мінрегіон вже затвердив перелік з 14 амбулаторій.

«На ці амбулаторії вже визначені земельні ділянки, присвоєні кадастрові номери та виготовлена проектно-кошторисна документація. Оголошуються тендери», - зазначає заступник голови Житомирської облдержадміністрації Роман Щебетов.

Після проведення всіх тендерних процедур найближчим часом будівництво амбулаторій розпочнеться у таких населених пунктах області:

-         с. Гришківці  Бердичівського району;

-         с. Райгородок Бердичівського району;

-         с. Сінгурі Житомирського району;

-         с. Липне Любарського району;

-         с. Нові Вороб’ї Малинського району;

-         с. Борщів Радомишльського району;

-         с. Білилівка Ружинського району;

-         с. Високе Високівської ОТГ;

-         с. Підлуби Ємільчинської ОТГ;

-         с. Квітневе Квітневої ОТГ;

-         с. Краснопіль Краснопільської ОТГ;

-         с. Покалів Овруцької ОТГ;

-         с. Хочине Олевської ОТГ;

-         с. Сонячне Оліївської ОТГ.

Будівництво сільських амбулаторій нового типу відбуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Центри надання первинної медичної допомоги у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Таким чином, лікарі зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.