В Оліївській ОТГ завершується підготовка до прийнятя власного Статуту

Дата: 19.11.2018 15:44

Фото без описуУже кілька місяців в Оліївській об’єднаній територіальній громаді триває робота над своїм Статутом.

Початковий варіант його був розміщений на офіційному веб-сайті громади для обговорення та внесення пропозицій щодо його змісту. На сьогодні такі численні пропозиції та зауваження зведені в порівняльну таблицю, і на їх основі підготовлено відредагований варіант. А днями у селах громади відбудуться ще й громадські слухання, щоб врахувати додаткові пропозиції мешканців та винести документ для розгляду на сесію сільської ради.