Шановні мешканці Оліївської громади!

Дата: 25.12.2018 09:47

Фото без описуПрийміть сердечні вітання з наступаючим  Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаю всім нам миру на нашій землі - нашій країні, кожній родині, кожному дому. Бажаю Вам віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи на жодні перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Нехай Новорічні свята наповнять нас особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття очікуваного оновлення, приємних несподіванок та зміцнять віру у світле і щасливе майбутнє. Нехай 2019 рік буде мирним і благословенним для всіх нас!

Від усієї душі бажаю Вам благополуччя й стабільності, невичерпної енергії та втілення найзаповітніших мрій. Міцного здоров’я Вам і Вашим рідним та близьким, сімейного затишку та щастя в Новому році. Нехай усюди Вас супроводжує успіх, а яскрава різдвяна зірка дарує радість і надію!

З надією і вірою –

секретар  Оліївської сільської ради                       Анатолій Мельниченко