Кабмін заборонив розміщувати кошти місцевих бюджетів в банках

Дата: 24.01.2019 10:06

Фото без опису    Кабінет міністрів України до кінця 2019 року заборонив місцевим бюджетам розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти загального фонду. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Заборона на розміщення вільних коштів буде діяти до кінця року.

У пояснювальній записці наголошується, що цю постанову підготували для врегулювання бюджетних процесів, які відбуваються в органах місцевого самоврядування. Також в уряді зазначили, що кошти, які зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів, працюють неефективно, накопичуються і не приймають участь у бюджетному процесі.

У зв'язку з цим Кабінет міністрів до кінця 2019 року заборонив розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках у банках.