Триває місячник «За чисте довкілля»

Дата: 08.04.2019 10:00

Фото без опису Як ми вже повідомляли, з 29 березня на території Оліївської сільської ради проходить місячник «За чисте довкілля», який здійснюється у рамках традиційної щорічної  акції.

Під час місячника планується привести в належний санітарний стан усі села, здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирати прибудинкові території, парки, сквери, кладовища, братські могили, вулиці, дороги тощо. Тому нещодавно апарат сільської ради, депутати та працівники культури громади теж взяли активну участь у цьому заході, прибравши від сміття окремі узбіччя доріг, які пролягають по Оліївській ОТГ. Тож приєднуйтесь до місячника!