30 травня останній дзвоник пролунав і в Оліївській гімназії

Дата: 30.05.2019 14:20

Фото без описуУ навчальних закладах Оліївської об’єднаної територіальної громади продовжується відзначення загальношкільних свят останнього дзвоника.

Тож 30 травня 2019 року останній дзвоник пролунав і в Оліївській гімназії.

Випускників, вчителів, школярів, батьків з Днем останнього дзвоника привітали секретар Оліївської сільської ради Т.Г. Курінна, начальник відділу освіти сільської ради Л.М. Хоцька та тимчасово виконуюча обов’язки директора гімназії М.О. Федоренко.

Виступаючі наголошували, що це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє у стінах рідної школи. Хоча, звісно, вони чутимуть його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків...

Як зазначалося на святі, у гімназії Оліївською сільською радою створюються  умови   для   виявлення   і   розвитку   творчих  здібностей  і  обдарувань   талановитої  молоді.  Так, учні  Оліївської  гімназії  Олександра Губська, Дарія Вілійчук, Владислав Гльоза, Максим Дем′янчук, Гліб Голубович, Ігор Косинський стали   учасниками  районних предметних олімпіад, також школярі взяли активну участь в обласному фотоконкурсі, конкурсі учнівських малюнків, є учасниками інтерактивного конкурсу «Кенгуру», з радістю долучилися до проведення фестивалю «У світі казки чарівної», брали участь у спортивних змаганнях «Шкільної футбольної ліги» Житомирського району».

У ході святкування школярам зичили добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. А випускникам Оліївської гімназії старші товариші побажали самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.