Сім’ї Оліївської ОТГ відвідали Кам’янець-Подільську та Хотинську фортеці

Дата: 01.08.2019 13:16

Фото без описуЛіто – період активного відпочинку і змістовного дозвілля. Проте щоденна праця «краде» в наших земляків ті дорогоцінні хвилини, в які вони могли б побути разом зі своїми дітьми. І добре, що вже традиційними стали сімейні подорожі жителів Оліївської громади духовними та історико-культурними центрами України. Адже якраз такі поїздки дарують можливість ненадовго «втекти» від нескінченних турбот, усією сім’єю провести час із користю.

28 липня відбулася чергова така подорож  - до історичних та географічних перлин нашої Батьківщини - легендарних фортець Кам‘янця-Подільського та Хотина. Під час поїздки екскурсовод Міла - професіонал вищого ґатунку - забезпечила гостям захоплюючу екскурсію, яка не залишила нікого байдужим. Жителі Оліївської ОТГ на власні очі побачили, чому ці місця віднесено до семи чудес України.

«Чудова природа, гарні краєвиди, добре збережені та реставровані замки, багато різноманітних експонатів, цікава історія – усі ці речі роблять неповторною та вражаючою нашу поїздку», - діляться враженнями оліївчани.

Подорожні висловили подяку за сприяння в організації цих захоплюючих відвідин древніх фортець фінансовому директору ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Олександру Шаварському. Бо це – ще один приклад успішної співпраці Оліївської ОТГ з представниками соціально відповідального бізнесу заради підростаючого покоління.