Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Жителі Оліївської громади у Пирогові пізнавали побут предків

Дата: 19.08.2019 14:45
Кількість переглядів: 381

    Фото без опису17 серпня жителі Оліївської ОТГ побували на екскурсії в Національному музеї народної архітектури та побуту України (селище Пирогів, що на Київщині).

   - Музей розміщений в унікальному природно-етнографічному місці з розлогими долинами, байраками, каскадом старовинних ставків, давньоруськими курганами… Це місце, в якому повинен побувати кожен житель України – щоб доторкнутися до її історії, побачити, відчути і зрозуміти, - каже депутат Оліївської сільської ради Віктор Рудик.

    Під час відвідин музею екскурсоводи в найдрібніших деталях розповіли про життя та побут українців у давні часи. Подорожні отримали багато корисної інформації, позитивних вражень вкупі з гарним настроєм. Зокрема, в музеї цього дня відбувався перший Всеукраїнський фестиваль гречкосіїв. Дійство супроводжували пісні, танці, ігри, змагання. А ще наші земляки дізналися про досі невідомі широкому загалу факти про таку, здавалося б, знайому кожному культуру, як гречка.

    Також цього дня представники Оліївської громади відвідали Державний музей авіації України. 

    Екскурсанти вдячні за організацію та проведення поїздки секретарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній та депутатам ради Геннадію Галіцькому, Віктору Скоковському та Василю Городнюку. 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування: Звідки Ви отримуєте інформацію про події в громаді?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь