Безпека дітей - попри все: відремонтовано дорогу до кам’янського дитсадка

Дата: 21.08.2019 09:19

Фото без описуУпродовж останніх кількох десятків років мешканцям Кам’янки, а особливо дітям, було вкрай важко дістатися від центру села до місцевого дитячого дошкільного закладу «Золоте сонечко». Причиною було те, що дороги як такої там не було. Був лише, як кажуть, «напрямок», трохи «притрушений» чи то якимись камінцями, чи то «відсівом»...

Люди неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням облаштувати врешті решт дорогу до дитсадка.

Змінити ситуацію вдалося після створення Оліївської ОТГ та обрання її нових депутатів. За пропозицією депутата Оліївської сільської ради Анатолія Лисенка та за сприяння секретаря ради Тетяни Курінної на сесії було затверджено розробку необхідної проектно-кошторисної документації та, згодом, і проведення ремонту згаданої ділянки дороги. Обранець народу та його однодумці розуміють, наскільки важливо було допомогти батькам убезпечити їх дітей від «добирання» до дитячого садка по  шляху зі справжніми «смугами перешкод».

І от вже майже місяць діти, а з ними й дорослі мешканці Кам’янки ходять у напрямку «Золотого сонечка» по гарній асфальтованій дорозі, завдяки небайдужому депутату і керівництву Оліївської громади.