У Довжику відзначили День Прапора та День Незалежності України

Дата: 27.08.2019 12:29

Фото без опису  23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, у селі Довжик яскравим дійством відзначили День Державного Прапора України.

На сцені сільського клубу відбувся концерт, влаштований працівниками культури села.

Під час святкового заходу вулицями села був влаштований молодіжний мотопробіг з державним прапором, який задекорували місцеві дітлахи разом з секретарем Оліївської сільської ради Тетяною Курінною.

Вітаючи жителів рідного села зі святом, Тетяна Георгіївна у своєму виступі наголосила на тому, що День Державного прапора  та  день Незалежності України - це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Від імені сільської ради, депутатського корпусу очільниця громади подякувала всім, хто невтомно працює для стабільного розвитку й процвітання того куточку, де живе, а значить, держави в цілому.