Оліївська ОТГ передала черняхівським рятувальникам пожежну мотопомпу

Дата: 04.09.2019 11:10

Фото без опису     Оліївська громада закупила для Черняхівського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області пожежну мотопомпу. 29 серпня відбулася передача такого необхідного знаряддя.

Закупівля мотопомпи стала відповіддю на прохання рятувальників Черняхівщини та є черговим кроком до поглиблення тривалої плідної співпраці.

У зустрічі з представниками ДСНС у Черняхові від імені керівництва та депутатського корпусу Оліївської сільської ради взяли участь секретар ради Тетяна Курінна та начальник відділу зв'язків з громадськістю та прогресивного розвитку Анатолій Мельниченко.

Під час спілкування обговорили основні проблеми, з якими зіштовхуються рятувальники, та можливі шляхи їх вирішення.

Передаючи пожежну мотопомпу, Тетяна Курінна подякувала за ту щоденну невтомну працю, яку здійснюють герої-рятівники, та побажала, щоб цей подарунок якомога ефективніше допомагав рятувати життя людей та їхнє майно від надзвичайних ситуацій.

У свою чергу, начальник Черняхівського районного сектору Управління ДСНС в Житомирській області Сергій Огородник подякував за розуміння нагальних проблем і потреб рятувальників збоку керівництва та депутатів Оліївської ОТГ та підкреслив важливість плідної злагодженої співпраці, яка склалася.