В Оліївській громаді пройде день кар'єри

Дата: 21.10.2019 11:10

Фото без опису23 жовтня з 13:00 до 15:00 у приміщенні будинку культури с. Оліївка проходитиме день кар'єри «Озвуч Талант Громаді - 2019» для жителів Оліївської ОТГ. Ініціатор – Житомирський міський центр зайнятості.

Захід відбудеться в форматі «Конструктор кар'єри», що включатиме три модулі:

• Світ професій (заклади освіти з фотозонами та майстер-класами);
  • Я і мої можливості (профорієнтаційне тестування);
  • Сучасний ринок праці як середовище майбутнього професійного зростання (презентація роботодавців, фотозона).

На захід запрошуються жителі громади (особи, що потребують сприяння в працевлаштуванні, учні закладів загальноосвітньої середньої освіти та їх батьки), які мають нагоду скористатися фаховою допомогою з питань зайнятості та професійного самовизначення, зустрітися з представниками приймальних комісій закладів освіти різного рівня акредитації.

На заході буде можливість отримати:

• інформацію про можливості здобуття професії/спеціальності;
  • консультації фахівців служби зайнятості про актуальні професії, профконсультації з використанням профорієнтаційних методик щодо самовизначення, побудови плану розвитку кар'єри тощо,
  • інформацію щодо вступної кампанії 2020 року від представників приймальних комісій закладів освіти;
  • інформацію про актуальні вакансії від фахівців центру зайнятості.