День кар'єри: діти озвучили громаді власні таланти

Дата: 24.10.2019 10:32

Фото без описуУчні з усіх сіл Оліївської громади мали змогу розповісти про свої таланти в рамках дня кар'єри «Озвуч Талант Громаді - 2019», що проходив у приміщенні Оліївського будинку культури. Ініціатором проведення днів кар'єри в громадах є Житомирський міський центр зайнятості.

Захід проходив у форматі «Конструктор кар'єри», що включав три модулі:

• Світ професій (заклади освіти Житомирщини презентували власні фотозони та майстер-класи для майбутніх абітурієнтів);

• Я і мої можливості (профорієнтаційне тестування);

• Сучасний ринок праці як середовище майбутнього професійного зростання (презентація роботодавців).

Діти мали змогу поділитися з фахівцями своїми вміннями й бажаннями, а ті, в свою чергу, могли зорієнтувати молодь щодо вибору майбутньої професії.

Невипадково абревіатура назви заходу «Озвуч Талант Громаді - 2019» звучить як ОТГ. Це співзвучно абревіатурі Об'єднаної Територіальної Громади. Символічним в даному збігу назв є те, що захід покликаний розкрити можливості кожної дитини для їх реалізації в рідному краї. Організатори мають на меті зробити все можливе, аби сьогоднішнім учням у недалекому майбутньому не потрібно було шукати кращої долі за кордоном, а кожен мав змогу працювати там, де народився.