Діти з Оліївської ОТГ переглянули казку «Попелюшка» в Житомирському театрі

Дата: 26.11.2019 09:04

Фото без описуДіти з Оліївської громади разом з батьками переглянули казку «Попелюшка» в Житомирському академічному театрі імені Івана Кочерги. Яскраві декорації, оригінальні костюми, талановита гра акторів підкорили глядачів.

Кожне відвідання театру - це свято для дітей та дорослих, це можливість пізнавати правильні цінності, проводити час з користю.

Подорожні подякували за можливість здійснити чергову подорож безкоштовно товариству «Агростем» - керівнику підприємства Юрію Крижанівському та провідному спеціалісту Анні Максименко; ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» та особисто фінансовому директору Олександру Шаварському; секретарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній, депутатам Оліївської сільської ради - керівнику депутатської групи «За народ!» Йосипу Кучинському та представнику цієї групи Борису Ткаченку.