Відбулася сесія Оліївської сільської ради

Дата: 23.12.2019 10:40

Фото без описуВідбулась чергова 28-а сесія 7 скликання Оліївської сільської ради. Засідання відбулося у п’ятницю, 20 грудня.

На сесії, зокрема, розглянули питання «Про сільський бюджет Оліївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Після доповіді начальника фінансового відділу Лілії Дякевич його успішно прийняли.

Також розглянули питання про прогноз сільського бюджету на 2021-2022 роки, про виділення коштів на лікування учасника АТО, про забезпечення протипожежної безпеки на території громади та інші.

З понад 40 питань порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення, які будуть опубліковані на цьому веб-сайті в розділі «Офіційні документи».