Жителів Оліївської ОТГ привітали зі Щедрим вечором

Дата: 17.01.2020 10:15

Фото без описуУвечері 13 січня завзяті творчі команди працівників культури та активної молоді сіл  Оліївської сільської ради вітали жителів.

Цього дня, напередодні Нового року за старим стилем, в Україні зустрічають Щедрий вечір. А за православним календарем це день преподобної Меланії. У народній традиції ці два свята об'єднали і  святкують Щедрий вечір, або ж свято Маланки.

Традиційно ввечері до хат приходять щедрувальники. Організували свої гурти і в закладах культури Оліївської ОТГ. Зустрічали дорогих гостей в родинах керівництва та депутатів Оліївської сільської ради, очільників старостинських округів, інших жителів сіл.

Традиційні народні костюми, гарна пісня, добрий гумор додали святкового настрою цього вечора!