З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2020 08:00

Фото без описуШановні друзі, колеги, дорогі земляки! Уже минуло століття, відколи український народ отримав втілення свого багатовікового прагнення – прагнення створити незалежну єдину соборну державу, прагнення об'єднати землі, які з історичних причин були розділені між різними країнами.

Ця мрія здійснилася 22 січня 1919 року, і сьогодні цей знаменний день є особливою датою в нашому календарі, величним державним святом – Днем Соборності України.

Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Усім нам у цей знаменний день хочеться побажати любити свою рідну Україну, берегти її, піклуватися про неї. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті доленосних рішень. Нехай віра в демократичну, соборну й розвинуту Україну додає нам наснаги творити свої щоденні добрі справи заради нашої Батьківщини й один одного.

Секретар Оліївської сільської ради

Тетяна Курінна