20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 09:34

Сьогодні шості роковини кривавих подій на Майдані. Це спомин про  найтрагічніший етап новітньої історії України.

День Героїв Небесної Сотні був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року.

Саме в ці дні шість років тому протистояння на головній площі країни сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів.

Сьогодні ми молимося про загиблих у ті страшні дні та висловлюємо щирі слова співчуття їхнім сім'ям. Нехай більше ніколи не повторяться ті трагічні події. Нехай буде мир і злагода в нашій рідній Україні!

Вдячні за гідність! Вдячні за свободу! Вдячні за майбутнє!

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради