Дітей Оліївської громади заохочують до здорового життя

Дата: 20.02.2020 16:49

У якості заохочення до занять спортом та здорового способу життя для юних жителів Оліївської громади влаштували поїздку до аквапарку в розважальному центрі «Королівська бочка».

Більшість хлопців та дівчат уперше побували в таком цікавому куточку нашого краю та з користю і приємністю провели час. За надану можливість діти вкотре подякували керівництву Оліївської сільської ради і особисто секретарю Ради Тетяні Курінній, депутатському корпусу і зокрема голові депутатської групи «За народ!» Йосипу Кучинському.

Приємно, що представники депутатського корпусу, а також працівник апарату Оліївської сільської ради Святослав Авраменко та житель громади Андрій Сулімко зголосилися відвезти дітей до аквапарку власними автомобілями.