Увага! Рішення виконавчого комітету щодо запобігання занесення і поширенню випадків СОVID-19"

Дата: 01.04.2020 15:22

Фото без опису31 березня відбулося засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради. Зокрема, було прийнято рішення «Про вжиття додаткових заходів безпеки, щодо запобігання занесення і поширенню випадків СОVID-19».

Виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити роботу в обмежувальному режимі, а саме:

1.1. призупинити прийом громадян з питань, що віднесені до компетенції виконавчого органу влади за винятком невідкладних (смерть, народження):

- с.Троковичі, вул. Житомирська, 1 (адміністративна будівля сільської ради);

- с.Оліївка, вул.Л.Ступницького, 68 (адміністративна будівля сільської ради);

- с.Кам'янка, вул..Соснова, 1 (адміністративна будівля сільської ради)

- с.Оліївка, вул.. Садова,4 (ТОВ «Кромберг енд Шуберт»).

1.2.Службі у справах дітей забезпечити прийом громадян по нагальним питанням не більше одна особа за попереднім записом.

1.3.Надання роз’яснень фізичним та юридичним особам здійснювати в  телефонному  режимі.

2.Керівникам підприємств у сфері охорони здоров'я.

2.1.Приводити роз’яснювальну роботу серед населення, щодо необхідності дотримання правил особистої гігієни, обмежень відвідувань скупчення людей, забезпечення зв’язку з сімейним лікарем.

3.Керівникам закладів освіти усіх форм власності перевести працівників у дистанційний режим роботи.

3.1.Керівникам закладів, установ та організацій, підприємств усіх форм власності забезпечити проведення постійних медичних заходів дезинфекції. Для цього забезпечити в  установах при виході встановлення дозатора з дезинфекційними засобами для обробки рук, та щоденну дезинфекцію приміщень, вхід в приміщення, дверних ручок, перил, санвузлів.

4.Заборонити з моменту прийняття рішення масові зібрання, мітинги, збори, лекції, богослужіння в присутності прихожан в культових спорудах.

5.Заборонити проведення усіх спортивних заходів.

6.Призупинити діяльність культурно-розважальних заходів (будинках культури, клубах, бібліотеках та в інших культурних і розважальних закладах, тощо).

7.Призупинити діяльність закладів громадського харчування та продовольчої торгівлі( ресторани, готелі, бари, кафе, усіх магазинів, крім, продуктових та магазинів з продажу товарів першої необхідності(побутових товарів.)

8.Призупинити діяльність басейнів, лазень.

9.Призупинити діяльність дитячих культурно-спортивних майданчиків, стадіонів.

10.Власникам, орендарям торгових об’єктів, які мають дозвіл на ці об’єкти щодо торгівлі продуктами харчування, а також непродовольчими товарами, товарами повсякденного попиту:

10.1. Забезпечити  персонал  масками, гумовими  рукавичками, дезрозчинами  для  обробки  рук, поверхонь  та  підлоги.

10.2. Встановити  ємності  з  антисептичними  засобами, які  мають  дозатори  для  обробки  рук  та  серветками  для  обробки  ручок  кошиків  або  тари.

10.3. В приміщені торгової точки повинно знаходитися 1 покупець на відстані від 1,5 до 2 метрів один від  другого.

10.4.Забезпечити  проведення дезінфекції дверних ручок, при можливості, запроваджувати закриття торгових об’єктів 2- рази на день на санітарну обробку.

РІШЕННЯ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ!

Також виконавчий комітет прийняв рішення "Про внесення  змін  до рішення  виконкому сільської  ради № 33 від 17.03.2020 «Про  введення   обмежувальних  заходів  щодо  недопущення  поширення  коронавірусної  інфекції   на   території   Оліївської  об’єднаної територіальної  громади".

У рішенні йдеться:

1.Внести  зміни  до  рішення  виконкому  сільської  ради № 33 від 17.03.2020 «Про   введення  обмежувальних  заходів  щодо   недопущення  поширення  коронавірусної   інфекції  на  території  Оліївської  об’єднаної  територіальної  громади, а  саме:

1.1. П.1 викласти в редакції «Тимчасово  з  12 березня  2020 року по 24  квітня  2020  року  призупинити  освітній  процес  у  закладах освіти  Оліївської  об’єднаної  територіальної  громади: дошкільних  навчальних  закладах  та  в  закладах  загальної  середньої  освіти:»

1.2. П.2 викласти в редакції « На  період  з 12  березня  2020  року  по  24  квітня  2020  року  на  території  сільської  ради:»

1.3. П.3 викласти в  редакції «Запровадити з 18.03.2020 року  по  24.04.2020 року  дистанційну  роботу на  дому  працівникам  апарату;»

РІШЕННЯ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ!