Сільська рада підтримує незахищених жителів продуктовими наборами

Дата: 07.04.2020 13:01

Оліївська сільська рада закупила для незахищених верств населення продукти першої необхідності. Продуктові набори день за днем доставляють до домівок жителів.

Ініціював закупівлю продуктів харчування для земляків секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко. Ідею підтримали представники депутатського корпусу.

«Це маленька допомога незахищеним жителям від сільської ради. Ми хочемо, аби наші односельчани хоча б деякий час не потребували ходити до магазинів, аби не ризикувати своїм здоров’ям. Ми розуміємо, як складно у час карантину усім жителям, а особливо окремим категоріям громадян. І прагнемо по можливості підтримати їх», - говорить Анатолій Мельниченко.

У пакеті для жителів – борошно, олія, сіль, вермішель, рис, гречана, ячмінна, пшенична крупи. Також роздають захисні маски та інформаційні листівки: як берегти здоров’я. Пакети власноруч фасували працівники апарату та представники Центру надання соціальних послуг Оліївської сільської ради.

Продукти доставляють пенсіонерам, інвалідам усіх груп, багатодітним сім’ям.

Шановні односельчани! Якщо ви входите в одну з цих категорій, і не отримали продукти, просимо звертатися за телефоном гарячої лінії Оліївської сільської ради: (096) 24-10-775. Просимо телефонувати після того, коли ви впевнилися, що доставка продуктів на вашій вулиці вже завершилася і вас помилково не було в списку.

Для отримання продуктових наборів потрібно надати такі документи:

копію паспорту із зазначенням місця приписки;

копію ідентифікаційного коду (за наявності);

копію документа, який надає право на пільги для отримання продуктових наборів (посвідчення інваліда, посвідчення пенсіонера, посвідчення багатодітних сімей тощо).

Документи можна принести до

- адмінбудівель старостинських округів:

с. Троковичі, вул. Житомирська, 1

с. Кам’янка, вул. Соснова, 1

- адмінбудівель Оліївської сільської ради:

с. Оліївка, вул. Л. Ступницького, 68

с. Оліївка, вул. Садова, 4

Документи також можна надіслати на ел. адресу: 0962410775@ukr.net

Як ми повідомляли, напередодні 8 березня депутати Оліївської сільської ради спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг привітали одиноких жительок громади приємними подарунками.