Онлайн-курс "COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної  вентиляції легень"

Дата: 30.04.2020 10:31

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator).

Оглядовий серіал складається з трьох серій у форматі міні-інтерв’ю. Мета серіалу – розповісти як працюють апарати штучної вентиляції легень, як для лікарів, так і для пацієнтів.

З метою залучення якомога більшої кількості громадян до процесу опанування цифровими навичками, Мінцифри звертається до Вас з проханням надати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодо можливості перегляду зазначеного курсу онлайн.

За будь-яким питанням, звертайтесь до Вікторії Хомутської (homutska@thedigital.gov.ua).