Вздовж дороги Піщанка-Троковичі знову ріжуть дерева! Закликаємо жителів висловити свою позицію!
Шановні жителі Троковичів! Сьогодні зранку вздовж дороги Піщанка-Троковичі знову ріжуть дерева. Увесь цей час депутати Оліївської сільської ради робили все можливе, аби вирізка не проводилася - зокрема, зверталися до прокуратури, поліції, районної та обласної влади, виїжджали на місце і контролювали процес. На жаль, всі потуги марні. Однак Оліївська сільська рада продовжує відстоювати позицію, яку на зборах висловила громада: категорично проти суцільної вирубки! Однак сьогодні підрядники без попередження знову почали різати дерева.
Якщо ми, жителі громади, реально проти суцільної вирубки, пропонуємо жителям виїхати на місце вирубки і висловити підприємливим лісорубам свою чітку позицію - пояснити, чому не можна посягати на те, що садили наші діди-прадіди.