Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради

Дата: 25.06.2020 16:02

23 червня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради.

Були розглянуті питання, які стосуються захисту законних прав та інтересів дітей, зокрема: вирішення влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування в сімейну форму виховання, визначення місця проживання дитини, стан утримання та виховання дітей в сім’ях. За результатами розгляду, прийнято рішення ініціювати зняття 4 дітей з обліку, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з тим, що батьки створили належні умови виховання та утримання дітей, змінили спосіб життя, підвищили батьківський потенціал.