З Днем архітектури України!

Дата: 01.07.2020 12:47

Сьогодні українські архітектори відзначають своє професійне свято – День архітектури України. Свято відзначають щорічно 1 липня.  Засновано його відповідно до Указу Президента в 1995 році.

Професія архітектора є вкрай відповідальною, адже збудовані будівлі та споруди надійно служать людям роками. У сучасному світі швидкого розвитку та змін, робота архітектора  має відповідати запитам людей: бути функціональною, якісною, естетичною.

Хочеться побажати усім причетним до цього свята творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів! Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що з часом будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

З повагою, секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко

та представники депутатського корпусу