Інформація про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Троковицького ліцею

Дата: 02.07.2020 14:25

Фото без описуІнформація про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Троковицького природничо-екологічного ліцею Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Відповідно до розпорядження голови Оліївської сільської ради від 01.07.2020 № 257-к конкурс на заміщення вакантної посади директора Троковицького природничо-екологічного ліцею Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області відбудеться 07.07.2020р. у приміщенні зали засідань Оліївської сільської ради за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4 (територія заводу «Кромберг енд Шуберт»). Початок – о 14.00 год.

Організаційне забезпечення проведення конкурсу покладено на відповідну конкурсну комісію.