Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади!

Дата: 17.08.2020 12:38

Фото без опису Відповідно до Закону України "Про основи законодавства України про охорону здоров’я", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я", рішень Оліївської сільської ради двадцять восьмої сесії VII скликання від    20 грудня 2019 року № 914 "Про створення комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико - санітарної допомоги" Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області та № 915 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (директора) комунального некомерційного підприємства

"Центр первинної медико - санітарної допомоги" Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області, Оліївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико - санітарної допомоги" Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Юридична адреса закладу: 12402, Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, вул. Зоряна, 72-а

Основні напрями діяльності закладу: надання первинної медичної допомоги, здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає на території Оліївської сільської ради та вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я.

Статут закладу_______________________________________________

Структура закладу: 1. Адміністративно - управлінський підрозділ.

2. Допоміжні підрозділи.

3. Лікувально - профілактичні підрозділи.

Структура комунального підприємства, порядок внутрішньої організації та сфери діяльності структурних підрозділів комунального підприємства затверджуються керівником комунального підприємства.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу на 2020 рік складають  2 млн. грн.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (форма додається);

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію ;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних (форма додається);

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

онкурсна пропозиція має містити проект плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування підприємства протягом одного року;

заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства).

8) довідку МВС про відсутність судимості (чинна на дату розкриття пропозицій претендентів), термін дії - 30 к.д. з моменту видачі);

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинна на дату розкриття пропозицій претендентів),;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду (форма додається);

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів (форма додається);

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші)

Подання документів для участі у конкурсному відборі здійснюється з 17 серпня  по 14 вересня 2020 року включно.

Дата та місце проведення конкурсного відбору:

Конкурс проводитиметься 18 вересня 2020 року в актовій залі Оліївської сільської ради за адресою: вул. Садова, 4, с. Оліївка (територія заводу KROMBERG & SHUBERT). Початок о 10.00 год.

Телефон для довідок: 067-580-67-55, електронна адреса  oliivskagromada_68@meta.ua

Детально про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я можна ознайомитися на  веб-сайті Оліївської сільської ради в розділі оголошення за ПОСИЛАННЯМ:  Порядок проведення конкурсу