До уваги виборців!

Дата: 17.08.2020 14:22

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Вперше в своїх громадах зможуть проголосувати внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти, інші мобільні в межах країни виборці. Також матимуть можливість обирати органи місцевого самоврядування ті громадяни, які не мають виборчої адреси через відсутність зареєстрованого місця проживання.

Це стало можливим завдяки ухваленню наприкінці минулого року Виборчого кодексу та постановам ЦВК. Ці документи максимально лібералізували всі відповідні процедури, наблизивши їх до конституційних норм, згідно з якими право голосу є у кожного громадянина України, який досяг 18-річного віку та не визнаний судом недієздатними.

Однак не всі громадяни, які належать до вказаних груп, обізнані із самим фактом можливості взяти участь у виборах шляхом голосування, не знають про часові рамки, коли можна змінити, або визначити виборчу адресу.

З огляду на це, ГО «Громадський холдинг «Група Впливу» звертається з проханням сприяти поширенню цієї суспільно важливої, роз’яснювальної інформації, аби виборці знали про свої права і, найголовніше, про процедурні особливості їхньої реалізації!

Детальна    інформація   про    механізм    зміни    виборчої    адреси    на  сайті  організації

Відео – соціальна реклама