Сьогодні вшановують пам'ять загиблих у Бабиному Яру

Дата: 29.09.2020 09:40

79-ті роковини трагедії: сьогодні,  29 вересня у світі вшановують пам'ять загиблих у Бабиному Яру під час Другої світової війни.

В 1941 році на північному заході Києва нацистами були розстріляні до 50 тисяч єврейських жителів. Звірства німецьких солдатів до цих пір викликають біль та невимовну скорботу.

Люди, які жили в той час, згадують, що у євреїв не було шансу на порятунок. Їхня трагічна доля вже була визначена. Всі, хто не зміг виїхати раніше і залишилися жити в Києві (багатодітні сім'ї, жінки, діти, люди похилого віку і важко хворі).

Євреям було наказано прибути у вказаний час на вказане місце, яке пізніше стане залите кров'ю мирного населення. Тоді ніхто не вірив, що така кількість беззахисних людей буде знищена.

Сьогодні Україна згадує трагічну дату Голокосту та одну з найжахливіших сторінок в світовій історії людства.

Бабин Яр залишається одним з головних символів Голокосту.

Пам'ятаємо...