Підсумки фестивалю дитячого малюнку «Моя громада – моя країна»

Дата: 30.09.2020 10:35

З 10 по 31 травня 2020 року в Оліївській громаді відбувся фестиваль дитячого малюнку «Моя громада – моя країна», присвячений Дню захисту дітей. У фестивалі взяли участь 70 юних мешканців, які проживають на території сільської ради.

Найактивнішими були діти, які навчаються у Троковицькому природничо-екологічному ліцеї та Некрашівській гімназії.

Як і було передбачено умовами фестивалю, всі учасники отримали дипломи та подарунки за свою старанність та бажання висловити власну думку про оточуючий світ у формі малюнків.

Тож, нещодавно секретар ради Анатолій Мельниченко вручив нагороди учасникам фестивалю, які є учнями закладів загальної середньої освіти Оліївської сільської ради.

Також, секретар сільської ради привітав та вручив подарунки дітям, які вперше стали учнями у цьому навчальному році.

«Діти – наше майбутнє і ми маємо дбати про них. Я щиро радий, що наші учні не стоять осторонь творчих конкурсів та залюбки приймають у них участь.

Хочу привітати і наших першачків. Сьогодні ви стоїте на порозі шкільного життя, воно буде нелегким та вимогливим. Маєте набратися терпіння і перш за все уважності, щоб легше засвоювати знання», – привітав дітей Анатолій Мельниченко.

Як все відбувалося, можете подивитися у фотозвіті.