Домашнє насильство: де чекати допомоги та куди звертатися?

Дата: 28.10.2020 11:27

Увага! Інформація від КЗ «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради».

За даними Мінсоцполітики, щороку в Україні від домашнього насильства страждає близько 100 тисяч осіб, 90% з яких — жінки. Статистика вражає. Виявляється, більша частина жінок, які постраждали і звернулися за допомогою, не визнають, що відбулося насильство. Це свідчить про те, що суспільство не готове до боротьби з такою проблемою. Дуже часто свідками таких ситуацій насильства стають  діти. Мешканці громади повинні знати, що за для свого майбутнього та майбутнього своїх дітей, не потрібно замовчувати та приховувати такі випадки, кривдники самі по собі ніколи не зміняться, а випадки насильства будуть повторюватися все частіше і частіше. Вихід є! Допомогу постраждалі можуть отримати у кризових центрах.

Тож, якщо ви чи ваші близькі потерпають від домашнього насильства, чи ви стали свідком, або вам відомі факти про вчинення домашнього насильства, або ж ви або ваші рідні перебувають у кризовій ситуації, яку не в змозі подолати — залишення дитини без нагляду, зникнення дитини з дому, загроза життю та здоров'ю, ситуації пов’язанні з торгівлею з людьми та інші ситуації, дуже просимо звертатися за допомогою фахівців!

Номери телефонів, за якими можна звернутись для отримання допомоги:

102 – поліція;

096 241 07 75 – гаряча лінія Оліївської сільської ради;

1547 – урядова лінія з протидії домашньому насильству;

116,  123 – національна гаряча лінія ГО «ЛаСтрада».