Освітні заклади Оліївської сільської ради будуть зачинені у зв’язку з карантинними обмеженнями

Дата: 30.10.2020 18:40

З 2 листопада 2020 року освітні заклади Оліївської сільської ради будуть зачинені у зв’язку з карантинними обмеженнями через стрімке поширення COVID-19 на території області.

«Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 про оновлення в Україні зон небезпеки через показники захворюваності на коронавірус, згідно з яким із 02 листопада 2020 року Житомирський і Черняхівський райони віднесені до «червоної» зони,  прошу забезпечити виконання підпункту 2 пункту 15 постановки Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 N 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, а саме:

заборонити  відвідування закладів освіти здобувачами освіти.
У зв'язку з цим, необхідно видати відповідний наказ по закладу освіти, яким передбачити:
- заборону відвідування закладів освіти учнями (вихованцями);
-  визначення альтернативної форми освітнього процесу;
- встановлення для непедагогічних працівників закладу (крім кочегарів, операторів котельні, сторожів) простою відповідно до статті 113 Кодексу законів про працю України. Зазначені заходи діятимуть на термін перебування адміністративних одиниць у
«червоній» зоні»  - йдеться у зверненні секретаря Оліївської сільської ради Анатолія Мельниченка до керівників закладів освіти.