Оголошення у зв’язку з запровадженням карантину! (ОНОВЛЕНО!)

Дата: 02.11.2020 10:00

Шановні жителі громади, у звязку зі стрімким поширенням COVID-19 в апараті Оліївської сільської ради,  карантин буде продовжено в самій сільській раді, ЦНАПі та загальному відділі з 02 листопада до 06 листопада 2020 року включно.

Основні послуги, розгляд звернення громадян, роз'яснення та консультування будуть надаватися у телефонному режимі за номером: (096) 24-10-775.

Консультації з приводу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на період карантину можна отримати за телефоном: 0974868287 ( Гур'єва Тетяна Вікторівна).
Заяви з усіма додатками щодо земельних питань просимо надсилати поштою (Укрпошта) за адресою: с. Оліївка, вул. Л. Ступницького, 68, Житомирський район, Житомирська область, 12402 на ім'я Оліївської сільської ради/ЦНАП.
Реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання на період карантину не здійснюватиметься.

Просимо вибачення за незручності!