З понеділка відновлюється навчання в закладах освіти Оліївської громади

Дата: 12.11.2020 13:07

Фото без описуВідповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 про перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають «помаранчевому» рівню епідеміологічної небезпеки, з 16 листопада всі учні (вихованці) закладів освіти будуть переведені на очну (денну) форму здобуття освіти.

Про це йдеться в зверненні секретаря Оліївської сільської ради Анатолія Мельниченка до керівників закладів освіти.

Протиепідемічні заходи здійснюються відповідно до постанов Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 (для ЗЗСО), від 22.09.2020 №55 (для ЗДО).