Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Дата: 17.11.2020 12:39

17 листопада – Міжнародний день студента. Свято об'єднує молодих людей з усього світу, бо, насамперед, це день студентської солідарності.

Студенти – це наша молодь, яка була і є волелюбною, такою, що завжди прагне до незалежності. Та, насамперед, це здобувачі знань, які освоюють нові навички для майбутнього життя.

Цього дня хочеться привітати вас, дорогі здобувачі освіти, любі студенти. Бажаємо вам світлого, найкращого та перспективного майбутнього, до якого ви завжди прагнете!

У свою чергу, керівництво та депутатський корпус Оліївської сільської ради буде створювати сприятливі умови для реалізації ваших прагнень та мрій. Ви - молодь, для якої розбудовується наша громада, ви - наша надія, яка в майбутньому продовжить розвивати Україну!

Тож прийміть цього дня найщиріші вітання. Зі святом!