Сьогодні в Україні відзначають День спільних дій в інтересах дітей (ВІДЕО)

Дата: 20.11.2020 09:58

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Ратифікувавши в 1991 році Конвенцію ООН про права дитини Україна поклала на себе зобов’язання щодо захисту прав дітей і визнала свою відповідальність перед світовим співтовариством щодо забезпечення на своїй території всіх положень цього документа, підтвердила свій курс на підтримку загальнолюдських цінностей та розбудову демократичної держави.

Батьківського піклування ми часом не помічаємо так само, як не помічаємо повітря, яким дихаємо. Крім господарських турбот, батьки піклуються і про здоров’я синів і дочок, їхню освіту, розваги.

Життя деяких хлопців та дівчат є важчим, ніж у їх ровесників. Тому вони потребують особливої уваги та піклування.

Однією із форм надання допомоги таким дітям є влаштування їх у родину патронатного вихователя. Більш детальну інформацію ви зможете переглянути у відеоматеріалі.

Нагадаємо, що раніше ми публікували інформацію про послуги патронату над дитиною та переваги її запровадження у громаді.