Дата: 02.10.2020 15:42

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території за адресою: село Оліївка Житомирського району Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ – витяг з рішення Оліївської сільської ради  № 921 (28 сесія 7-го скликання) від 20.12.2019 р. та рішенням Оліївської сільської ради № 1155 (35 сесія 7-го скликання) від 26.06. 2020 року. Площа розробки ДПТ - 0,6200 га. Замовник розроблення ДПТ – Оліївська  сільська рада.

Розробник ДПТ – ПП «Домобуд-ВС». Платник – ТОВ «Електросвіт».

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 2.10.2020 року по 2.11.2020 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Оліївка, приміщення сільської ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Городнюк В.Б.

Слухання відбудуться о 10.00 28 жовтня 2020 року в приміщенні сільської ради за адресою: Житомирський район, с.Оліївка, вул. Садова,4.