Вітаємо з Днем волонтера!

Дата: 05.12.2020 16:18

5 грудня у світі відзначають світле та добре свято - День волонтера. Однак для України це свято водночас стало загартованим вітрами і холодом, принесеним зі Сходу нашої країни.

Волонтери, як і військові, добровольці, взяли на себе місію допомоги ближньому - як нашим захисникам, так і тим сім’ям, які постраждали внаслідок війни, іншим незахищеним нашим співгромадянам. На жаль, серед великої волонтерської родини є і ті, хто загинув, виконуючи справу, що стала покликанням.

Волонтери - це люди, які звикли всі своі? можливості вкладати в допомогу іншим, тим, хто зазнав болючих ударів життя.

Хочемо подякувати тим, хто вже багато років не стоїть осторонь біди чужих людей, які для багатьох з них уже стали рідними.

Дякуємо за ваші чуи?ні та теплі серця, за вашу небаи?дужість. Ви - вірні помічники та промінчики світла у багатьох життях. Згадаймо і тих волонтерів, яких уже немає з нами.

Подякуймо їх рідним та близьким та підтримаймо, в силу своїх можливостей. Упевнені: доки в наших серцях є місце для доброти - людство не зникне з обличчя землі.

Нехаи? гарні справи та наміри людей доброї волі завжди повертаються сторицею! Низькии? вам уклін!