Новий автобус для дітей Оліївської громади: у Житомирі вручили транспортні засоби представникам різних об’єднаних територіальних громад Житомирщини

Дата: 08.12.2020 14:15

Закупили автотранспорт у рамках держпрограми «Шкільний автобус». Кошти виділили як з державного бюджету, так і з місцевих. Вартість одного автобусу склала 1,9 мільйонів гривень.

«Як і говорилося раніше, комфорт та безпека дітей для нас - на першому місці. До нас вже дійшов циклон холодів та морозів, тому маємо подбати про зручне пересування наших школярів, аби уникнути захворюваності в зимовий період. Ми вдячні Житомирській обласній державній адміністрації за допомогу у придбанні шкільного автобусу для наших дітей. Думаю, будемо і надалі працювати в такому ж напрямку», - наголосив Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко.

За інформацією Житомирської ОДА, наразі в області налічується 295 таких автобусів, що забезпечує на 100 % безкоштовне підвезення до навчальних закладів школярів та вчителів.