Вітаємо з Всесвітнім днем футболу!

Дата: 10.12.2020 10:21

10 грудня у світі відзначають День футболу. Свято започаткували за рішенням ООН. Всесвітній день футболу - це велика подія як для самих спортсменів, так і для їх вболівальників.

Надзвичайний вид спорту, який так полюбився та захопив серця мільйонів людей по всій планеті. Праця футболістів надзвичайно складна та вимагає неабияких зусиль. Кожного дня вони працюють над собою та тренуються, щоб на футбольному полі показати гарний результат.

Оліївська громада також має чим пишатися у цьому виді спорту, адже наші футболісти кожного тижня на різних змаганнях показують успішні результати.

Шановні спортсмени, вітаємо вас з цим чудовим святом! Бажаємо вам лише перемог, витривалості та міцного здоров’я. Ми дякуємо вам за збереження і прогрес спортивного життя у нашій громаді!