Учні Троковицького ліцею беруть активну участь у житті громади

Дата: 11.12.2020 14:40

10 грудня у Троковицькому природничо-екологічному ліцеї провели флешмоб до Міжнародного дня прав людини. Загальна декларація прав людини надихає всіх. Кожен з нас майже щодня стикається з питаннями щодо своїх прав.

«Рівність, справедливість і свобода – це ціна запобігання насильству та підтримання миру. Нехтування цінностями людства – де б і коли б воно не мало місце – наражає на небезпеку всіх нас. Нам належить захищати свої власні права і права інших людей. І про це ми маємо знати з дитинства», - розповідають у ліцеї.

Також раніше учні та педагоги Троковицького природничо-екологічного ліцею долучились до акції «Посилка солдату», яку приурочили до Дня Збройних Сил України.

Діти поставились до акції з великою відповідальністю. Зібрали продукти та речі для особистої гігієни військовослужбовцям.

«Наші ліцеїсти підготували захисникам свої малюнки та обереги, які наповнені особливою теплотою, гордістю та вдячністю. Всі зібрані посилки були передані до військомату з подальшим відправлення в зону ООС. Приємно здивувало те, що у військовому закладі дітям організували екскурсію та майстер - клас про те, як працює зброя», - діляться враженнями педагоги Троковицького ліцею.

Як зазначають у навчальному закладі, така акція стала вже традицією для всіх ліцеїстів.