Розваги, подарунки та святкова атмосфера: як діти Оліївської громади зустрічали Святого Миколая (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дата: 18.12.2020 20:05

День Святого Миколая – одне з довгоочікуваних та улюблених свят для дітей, яке символізує не лише наближення Нового року, а й заохочує малюків бути слухняними.

Напередодні новорічних свят Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко разом з працівниками культури та освіти привітав школярів та дошкільнят громади. В подарунок за старанність в навчанні та гарну поведінку діти отримали солодощі та веселе свято.

Анатолій Мельниченко привітав працівників освітніх закладів та учнів, вихованців з прийдешніми святами: «Знаю, цей рік був нелегким для нас усіх, але це не привід засмучуватися, адже на порозі вже Новий рік, який принесе з собою нові звершення та цілі. Наша громада змінюється кожного дня, а з нею і ми. Тож будемо йти лише вперед, - до кращого майбутнього!

Хочу побажати вам здійснення усіх мрій, лише позитивних емоцій та веселих свят!».

Подарунки дітям привезли на новому автобусі, який закупили  у рамках держпрограми «Шкільний автобус».